Regulamin

Regulamin serwisu …

Zasady dodawania ogłoszeń.

Dodawanie ogłoszeń:
Kliknij przycisk “Dodaj ogłoszenie” następnie wybierz kategorię, wypełnij wszystkie pola, dodaj opis ogłoszenia i zdjęcia.

Dodawanie ogłoszenia bezpłatnie – wybierz pakiet darmowe ogłoszenie, postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie. Uzupełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdkami, następnie naciśnij przycisk kupuję. Otrzymasz powiadomienie o opłaceniu pakietu za który nie jest pobierana żadna opłata. Wszystkie zamówione pakiety można sprawdzić w zakładce Zamówienia w panelu Moje konto.

Promowanie ogłoszenia – wybierz jeden z trzech dostępnych pakietów promowania ogłoszenia, postępuj zgodnie ze wskazówkami pojawiającymi się na ekranie. Uzupełnij wszystkie pola oznaczone gwiazdkami, następnie wybierz płatność poprzez bezpieczny system płatności PayPal i opłać zamówienie. Otrzymasz powiadomienie o opłaceniu pakietu. Wszystkie zamówione pakiety można sprawdzić w zakładce Zamówienia w panelu Moje konto.
Rejestracja do serwisu 24-ogloszenia.pl:

Podaj login którym będziesz się posługiwał(a) hasło i adres e-mail tylko te dane potrzebne są do zarządzania ogłoszeniami. 
Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do konta 24-ogloszenia.pl.
Od tej pory możesz zarządzać swoim kontem w serwisie 24-ogloszenia.pl.

 1. Ogłoszenia nieaktualne należy niezwłocznie usunąć z serwisu.
 2. Za dodanie, przedłużanie, zmianę ogłoszenia nie są pobierane żadne opłaty.
 3. Ogłoszenie zamieszczone jest bezpłatnie na okres 30 (dni) po tym okresie ogłoszenie będzie nieaktywne aż do usunięcia przez ogłoszeniodawcę.
 4. Opłata jest pobierana tylko za promowanie ogłoszenia, zamieszczone ogłoszenie płatne może pojawiać się w reklamach na Facebooku czy Instagramie.

Cennik ogłoszeń

 • Dodanie ogłoszenia na 30 dni bezpłatnie w każdej dostępnej kategorii – 0 zł
 • Odświeżanie nieaktywnych ogłoszeń na 30 dni bezpłatnie w każdej dostępnej kategorii – 0 zł

Ceny ogłoszeń promowanych

 • Promowanie ogłoszenia na 30 dni ( pakiet 1 ogłoszenie ) – 10 zł
 • Promowanie ogłoszenia na 30 dni ( pakiet 5 ogłoszeń ) – 30 zł
 • Promowanie ogłoszenia na 30 dni ( pakiet 10 ogłoszeń ) – 50 zł
 1. Użytkownik publikuje w serwisie 24-ogloszenia.pl wszelkie treści i materiały wyłącznie na własną odpowiedzialność – serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za materiały, treści i wiarygodność danych osobowych zamieszczonych przez użytkowników.
 2. Ogłoszenia mogą być zamieszczane wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
 3. Ogłoszeniodawca zapewnia, że podane przez niego treści i dane w ogłoszeniu nie będą nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd, nie będą naruszać praw osób trzecich.
 4. Zabrania się umieszczania jakichkolwiek treści i materiałów niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, kłamliwych i oczerniających, nawołujących do łamania prawa, przemocy, itp.
 5. Ogłoszenia należy umieszczać w odpowiednich działach stosownie do ich treści – w innym przypadku ogłoszenie zostanie usunięte bez powiadamiania autora ogłoszenia.
 6. Użytkownik może umieścić dowolną ilość ogłoszeń, jednakże to samo ogłoszenie można umieścić tylko raz. Powtórne zamieszczenie ogłoszenia może nastąpić po skasowaniu wcześniejszego.
 7. Umieszczenie wielu ogłoszeń o tej samej lub podobnej treści w danym dziale lub w różnych działach spowoduje ich usunięcie.
 8. Publikując materiały, treści i dane osobowe użytkownik wyraża jednocześnie zgodę na ich publiczne udostępnienie.
 9. Właściciel serwisu 24-ogloszenia.pl zastrzega sobie prawo zawieszenia działania serwisu w dowolnym czasie i na dowolny okres. 
 10. Właściciel serwisu 24-ogloszenia.pl nie ponosi odpowiedzialności za:
      – zachowanie osób umieszczających oferty w serwisie;
     – oferowane przez nich towary i usługi;
      – roszczenia związane z rozliczeniami między użytkownikami serwisu;
      – zgodnością usług i towarów z opisem;
     – prawdziwość danych zawartych w ogłoszeniach.
 11. Ogłoszenie może zostać usunięte lub nie zostać zamieszczone gdy:

     – dotyczy programów partnerskich,
     – zawiera oferty pracy w internecie, e-marketing, nakłania do wypełniania ankiet, wzięcia udziału w konkursach internetowych itp.,
     – zawiera zdjęcia przedstawiające narządy płciowe, odkryte piersi lub inne obrazy mogące wywołać oburzenie lub niesmak,
     – zawiera oferty pracy w branży erotycznej.
  Osoby i firmy łamiące regulamin mogą zostać pozbawione możliwości dodawania ogłoszeń do serwisu.

Zasady odpowiedzialności.

 1. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za publikowane treści w tym zdjęcia i zobowiązany jest do tego, aby nie naruszały one obowiązujących przepisów prawa, zasad Regulaminu, prawa osób trzecich, praw Administratora, zasad współżycia społecznego oraz dobrych obyczajów.
 2. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za zachowania i działania podjęte przez Użytkowników w ramach serwisu 24-ogloszenia.pl
 3. Administrator nie jest w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z 24ogloszenia.pl w szczególności za podawanie niepełnych, niepoprawnych lub fałszywych danych oraz niezgodność danych ogłoszenia ze stanem faktycznym.
 4. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakość, stan, pochodzenie lub legalność oferowanych towarów i usług, prawdziwość i rzetelność informacji podawanych przez Użytkownika, a także zdolności Użytkowników do dokonania transakcji.
 5. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie przez strony umów związanych z Ogłoszeniem, a także za szkody powstałe w wyniku takiej umowy.
 6. Administrator nie odpowiada za brak zainteresowania Ogłoszeniem.
 7. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia, zmiany kategorii lub odpowiedniego zredagowania opublikowanych treści (w tym zdjęcia) które:
  • łamią niniejszy Regulamin,
  • łamią obowiązujące przepisy prawa lub prawa osób trzecich,
  • są powszechnie uznane za obraźliwe,
  • zostaną umieszczone w niewłaściwej kategorii lub lokalizacji,
 8. Administrator zastrzega sobie prawo do pełnego lub częściowego zablokowania korzystania z serwisu 24-ogloszenia.pl Użytkownikowi w przypadku wielokrotnego naruszania obowiązujących przepisów prawa, lub Regulaminu.
 9. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia lub zablokowania korzystania z 24-ogloszenia.pl Użytkownikowi, jeśli zaistniało podejrzenie, że za pośrednictwem 24-ogloszenia.pl mogło, lub może dojść do działań zagrażających bezpieczeństwu innych Użytkowników.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.